MASTURBOINTI

KUINKA USEIN MASTURBOIT??
MILLÄ TAVALLA??
KAUANKO KERRALLAAN?
PARHAAT TAVAT SAADA KICKSI??
2997
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

N. 1-7 kertaa viikossa, ei tosin menkkojan aikana.
Hieron klitorista, joskus sormea sisään.
Ja noin 15-60min, riippuu kiiman tasosta, ja siitä, kuinka kauan haluan "kiusata" itseäni...

Äänestä
  • No huh huh,Onpas teillä varsinaiset jutut,minkähän ikäsii sattusitte olemaan?...Hei,mitä helvettii mä täs haukun,masturbointi on ihan normaalia,mä ainakin tyydytän itteni mun telkkarin kaukosäätimellä,siis mä en tunge sitä sinne sisään vaan hinkkaan eestaas...Tää oli muuten salaisuus!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MILLA kirjoitti:

KUINKA USEIN MASTURBOIT??
MILLÄ TAVALLA??
KAUANKO KERRALLAAN?
PARHAAT TAVAT SAADA KICKSI??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu