Olisiko hyvää järjestöä?

Onko Jyväskylässä mitään avoimen rasistista järjestöä, (ei poliittinen puolue), jossa sananhenkiset suomalaiset voisivat tavata ja tutustua samanhenkisiin ihmisiin.
4<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kokoomuksen toimisto on kauppakadun yläpäässä

Äänestä

Kysymyshän ei sisältänyt poliittista puoluetta. Opetelkaa lukemaan punikit!

Äänestä
  • Persu menetti hermonsa.

    1Äänestä

Toimintasuunnitelmassa tulisi tietenkin olla käyttökelvottoman vähemmistöaineksen poisto Suomesta ja kaikkien etuuksien rajaaminen ainoastaa Suomen kansalaisille.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko Jyväskylässä mitään avoimen rasistista järjestöä, (ei poliittinen puolue), jossa sananhenkiset suomalaiset voisivat tavata ja tutustua samanhenkisiin ihmisiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu