Fantasia/halu

Anonyymi-ap

Yli 60ukm, kotona seksi jo vähäistä, yhä useammin runkkailut seksisivuilla miesseksille ja chatissa toisten miesten kanssa lennätetty mällejä. Nyt kuitenkin olisi halu kokeilla se myös livenä jonkun samanlaisen kanssa joka on myös täysin kokematon. Olen yrittänyt iskuripalstaa selailla mutta en ole löytänyt luotettavan näköistä ilmoitusta, runkkupaikkojen levarithan olisi ehkä kokemisen arvoinen mutta jotenkin ei ehkä natsaa että hätäisen suihinoton sais ja siinä kaikki,vaikka olisihan se kokemus sinänsä. Ulospäin ei huomaa kuka ajattelee samaanlaisiin joten vastaantulijoista ei sitten tiedä kuka mitäkin haluaa,tiedän että on samanlaisia mutta mistä hänet löytää. Siis vielä sekin että täytyisi löytää 110 prosenttinen vaitiolon omaava kun haluan kuitenkin tehdä sen eka kerran täysin salassa.Miten/mistä löytyy samanlainen iäkkäämpi kaveri, jos jollain on ollu samoin ja on sitten onnistunut niin miten siihen päädyit.

4

152

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Mistä olet?

      • Anonyymi00002

        Pohjoisesta,Lapista


    • Anonyymi00003

      Harmi

    • Anonyymi00004

      Kiinnostavaa...jollain tapaa, mutta vaikuttaa olet jo liian 'ryvettynyt" ja seikkailu-sikailuun otollinen tyyppi! Etkä ole ainoa, joten siinä on voimasi jatkaa!

      Kyllä tuolla ikää olisi oltava jopa yritystä kestävämpään ihmismäiseen suhdekuvioon!?
      Näitä tyyppejä nyt vaikuttaa olevan "itsensä ikääntyessä löytäneissä", ja uslomattomasti juuri puskissa teiden varsilla ym. kyylääviä runkkareita!
      Menestystä valinnoissa...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      92
      1526
    2. Mikä on viimeinen

      este joka vielä pitää sinut ja kaivattusi erillään?
      Ikävä
      83
      1052
    3. Näin kaivattuni viimeksi...

      ...? Se tuntui kuin... ?
      Ikävä
      67
      947
    4. Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?

      Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su
      Sinkut
      368
      919
    5. Oikea nainen

      On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t
      Sinkut
      177
      904
    6. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      92
      803
    7. Se ei silloin ollut sattumaa

      vaan tarkkaan suunniteltu juttu. 🪤
      Ikävä
      64
      613
    8. Olen pahoillani mies ihan kaikesta

      Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on
      Ikävä
      60
      612
    9. Hei sinä rakas mies.

      Milloinkaan kohdataan? Toivottavasti pian....❤️
      Ikävä
      37
      568
    10. Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin

      Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta
      Ikävä
      160
      560
    Aihe