Jyväskylän rallin tv lähetys kammottava

Anonyymi-ap

Lähetys hypppii auton sisään, ulos, helikopteriin ja ties minne. Puhutaan kuljettajasta, mutta kuvissa joku muu. Surkeaa!

6

62

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Sekavaa

    • Anonyymi00002

      Kokko yliragoi pahasti, rasittavaa kuunneltavaa.

    • Anonyymi00003

      Onneksi Fermi lähetyksessä Ogierin ulosajon tapahtuessa. Vaikutti siltä, että Kokko sekoa siihen paikkaan. Onko hän minkä ikäinen.

      • Anonyymi00004

        Paskat lähetykset ja selostukset!


    • Anonyymi00005

      2 viimeisen pätkän esittelyssä esiteltiin paikkaa pätkän alusta minkä onnistuminen on kuulema tärkeää ajofiiliksen takia sille miten loppu pätkä tulee menemään.. Tätä kohtaa ei kuitenkaan näkynyt sen jälkeen kuvissa kun autot meni pätkällä. Enkä nähnyt jotain mega hyppyriä mikä piti myös olla..oliko sellainen missä jarruttamalla menettää sekunnin mutta hana pohjassa rikkoo kuskin, auton tai molemmat. Oliver ainankin oli loukannut itseään, tässä haamuhyppyrissäkö?

      • Anonyymi00006

        No lähetys oli kammottavaa! En katsonut loopuun


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      48
      950
    2. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      15
      828
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      497
      779
    4. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      46
      707
    5. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      42
      644
    6. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      36
      586
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      30
      586
    8. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      169
      536
    9. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      530
    10. Mitä haluaisit kysyä tänään

      Kaivatultasi? Anna jokin tunniste itsestäni tai hänestä.
      Ikävä
      44
      480
    Aihe