ryöminään

Meillä on nuorimmainen 2 kuinen vauveli, mutta niiin se vaa on,et kaiken niin nopeeta nohtaa, eli tuli vaan mieleen, et mites se olikaan, missä vaiheessa nää alkoikaan ryömiä? :)
2358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Meillä hoxattiin 4kk 2pv ikäisinä, että käsillä voi vetää itseään eteenpäin lattialla. Siitä se lähti. Tätä ennen oli edennyt mittarimatona joitakin senttejä.

Äänestä
  • Aika mukavasti! Onnea pikkuryömijälle!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Helena kirjoitti:

Meillä on nuorimmainen 2 kuinen vauveli, mutta niiin se vaa on,et kaiken niin nopeeta nohtaa, eli tuli vaan mieleen, et mites se olikaan, missä vaiheessa nää alkoikaan ryömiä? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu