coupe 2.0 16v vm.96 oik.etukulma

elikkä mitä tavaraa on 2.0 16v coupe meganen oikeassa etukulmassa? öljynlauhdutin??,ohjaust.pumppu??
1204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Se vois olla vaikka ruiskunohjaus boksi tms.. mikäli meinaat sitä siemenssin harmaata metallilootaa siinä.. sen edessä pitäs olla ABS boksi (mikäli autossa se on). Itse ihmettelin että onko autossani ABS:iä ja luulin että kyseinen boksi voisi olla ABS mutta se ilmaantuikin olevan ruiskutukseen liittyvä kapine. Eikun vaan paikalliseen Renault liikeeseen rohkeasti kysymään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rene kirjoitti:

elikkä mitä tavaraa on 2.0 16v coupe meganen oikeassa etukulmassa? öljynlauhdutin??,ohjaust.pumppu??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu