Vieraita ei siedetä

Luhangassa surmataan kaikki ulkomaalaiset, jos joku erehtyy jäämään yöksi!
6182
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jos joku jää yöksi ? Minkä veneenalla sinä yövyt , kerro niin ei tulla samaan ?

Äänestä

Eikö Luhangassa ole hotellia? Missä ne maalaisisännät sitten käyvät hieronnassa?

Äänestä

Luhankalaiset tekee edes jotain oikein..

1Äänestä

Meillä käy maamiesseuran talolla vierailevat Thai-hierojat sovittuna aikana.

Äänestä

Oikein, nirri vaan heti pois.

Äänestä

Ei hierojia saa surmata. Ne on jo oppineet tuntemaan isäntien vehkeet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Luhangassa surmataan kaikki ulkomaalaiset, jos joku erehtyy jäämään yöksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu