Naiset haluaa hyvän tanssija miehen hakemaan

Anonyymi-ap

ei ne kaipaa mitään suoraa hiihtäjää tai haisevaa suomiukkoa hakemaan!

13

122

    Vastaukset 13

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001
    • Anonyymi00002

      Jos pitkä, komea, harteikas, jykevä leuka, paksu lompakko ja hyvä viemään niin alkaa olemaan jo aviomiesainesta.

      • Anonyymi00003

        Nuorten (hedelmöittämisikäisten) miesten erektiohäiriöt ovat viimevuosikymmeninä lisääntyneet räjähdysmäisesti. Tämänarvellaan johtuvan siitä, että etenkään miesten alkujen eli pikkupoikien ei ole enää annettu olla miehiä, vaan ainoastaan miesoletettuja, minkä takia näitä puolustuskyvyttömiä miesoletettuja on kasvatusteknillisessä mielessä kohdeltu samalla tavalla kuin pikkutyttöjä eli heiltä on vaadittu pikkutytöille ominaisia jutskia kuten esimerkiksi istualtaan pissimistä sekä kotileikkejä ja kiharaisia kutreja sekä pinkkejä pöxyjä eikä jouskia ja tykki- ynnä koukkuritsoja enää ole lupa edes rakennella saati käyttää torjuntasodissa naapurikylien pikkupoikien puumiekkahyökkäyksiä vastaan.

        Miesoletettujen identiteetti on siis viety tai ainakin kasvatettu niin pahasti kieroon, että jotkut heistä (ne joilla on kammottavan miesoletuskasvatuksen aiheuttaman trauman seurauksena pidätysvaikeuksiakin) eivät pysty pissimään kuin vaippoihin ja loput kyllä tietävät, että pippeliä voi käyttää istualtaanpissimiseen muuallekin kuin housuihin, mutta sitä he eivät tiedä, että se ei ole pippelin varsinainen käyttötarkoitus. Enkä minäkään tässä edes yritä heille lähteä selittämään, koska se olisi turhaa niin turhaa, sillä nykyisin se ajaa luonto tikanpojan istualtaan pissimään eikä puuhun.


      • Anonyymi00006

        Kaikkea te miehet luulettekin. Ja aina jaksatte jankata tuosta leuasta. Sillä mitään väliä ole.

        Oikeasti, naisilla on rima aika alhaalla. Näillä etenee jo hyvin: hygienia kuntoon, ryhti kuntoon, asiallinen käytös (kaikkia kohtaan, ei pelkästään sitä naista kohtaan) ja osoittaa että on kiinnostunut naisesta ihan ihmisenä, eikä pelkästään lihapalana.


      • Anonyymi00009

        Rumia ja vanhoja ukkoja, niillä on vientiä.


    • Anonyymi00004

      Ihku tumma kelpaa aina.

      • Anonyymi00010

        Susta musta tuntuu?


    • Anonyymi00005

      Naisten on helpompi hakea kiltinnäköistä miestä ja mitä olen ite kiltinnäköisistä miehistä kuullut, niin jostain syystä hutsut yleensä karttelevat heitä tanssilavoilla, mikä mitäilmeisimminkin on noille kiltinnäköisille miehille aikamoinen onnenpotku.

      • Anonyymi00011

        Saman huomannut..


    • Anonyymi00007

      Jotkut naiset haluaa just suoraan hiihtäjän. Jos ei itsekään ole kovin taitava tanssimaan, on ihan kiva, ettei viejältä tule jotain ihme häkkyrää.

      • Anonyymi00008

        Nää paikallaan teputtavat häkkyröijät on niitä vihonviimeisiä joita en missään tilanteessa hae.


      • Anonyymi00012

        Minua hakee vaan tanssitaitoiset naiset. Perjantaina sain tanssia hyvä tytön kanssa koko illan. Muut mutruili hakumuurissa (kiinan muuria pitemässä).


    • Anonyymi00013

      Tanssittajaksi ei kaikki kelpaa todellakaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1389
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      791
    3. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      66
      725
    4. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      90
      718
    5. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      669
    6. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      64
      669
    7. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      145
      649
    8. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      618
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      602
    10. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      47
      601
    Aihe