united united united tampere united.

tampere united

kaikki katto huomenna lahteen fc lahti-tampere united peliä...ja sitten sunnuntaina tampere united-kups peliä...ette taatusti pety... united on suomen paras joukkue...ja tulee aina olee...se nähtii jo laziotakin vastaa...united suomen mestari 2005 ja 2006...ainakin...koskela,niemi,pohja takas... united united united tampere united..:D

1

439

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ......

      tälläkö tavalla yritätte saada lisää faneja fanijoukkoon. On ollu muuten vuodesta toiseen yhtä hiljaista fanijoukossa. teitä on varmaan 15 ihmistä kannustamassa, siinä mikä tampuriinijuttu nyt onkaan?
      kotipeleissä teillä on saman verran/vähemmän huutosakissa, kuin niillä jotka tulevat katsomaan vieraspeliä ja kannustamaan omaa joukkuettaan. tällästä täällä tampereella nääs.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra haluaa muuttaa

      maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....
      Maailman menoa
      100
      9041
    2. Maataloustuet pois

      Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.
      Maailman menoa
      315
      6867
    3. Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan

      Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?
      Maailman menoa
      100
      5970
    4. Mitä juuri sinulle kuuluu?

      Tänään? Rehellisesti.
      Ikävä
      152
      3880
    5. Joulukinkku NYT

      Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.
      Maailman menoa
      30
      3261
    6. Maahanmuuton vastustajat ovat vajakkeja

      Jokainen täysijärkinen suomalainen tietää, että Suomi ei pärjää ilman ulkomaalaisvahvistuksia.
      Maahanmuutto
      77
      3245
    7. Kaivattusi nimi

      Kaivattusi nimi on
      Ikävä
      178
      2520
    8. On asioita joita kadun

      Yksi niistä on eräs J mies. Olen vasta hiljattain tajunnut. Kuinka väärin tein. Tulit sydän tarjottimella.. mutta tässä
      Ikävä
      17
      1836
    9. Toivoisitko että hän löytäisi jonkun muun?

      Joka voi antaa mihin et kyennyt?
      Ikävä
      32
      1488
    10. Mitä sä pelkäät?

      Että paljastan sut ja touhusi? Elät jotain ihan omaa fantasiaasi ja ainoa virhees oli sekoittaa mut näihin sairaisiin le
      Tunteet
      19
      1286
    Aihe