Kiihotuin kyykkypissasta

Anonyymi-ap

Olin 15-vuotiaana saman ikäisen tytön kanssa kalalla. Oli lämmin loppukesän ilta ja olimme kalastaneet jo tovin saamatta mitään. Kalastimme rannalla vierekkäin ja hetken päästä tyttö ilmoitti käyvänsä pissalla, en voinut olla seuraamatta kun hän pyllisti ja laski housunsa alas. Pissa minua ei niin kinnostanut mutta se asento oli jotain aivan mahtavaa. Minulla alkoi seisomaan ja se näkyi varmasti. Saatuaan helpotuksen hän palasi luokseni ja sanoi nähneensä kun katselin ja kysyi pindinkö näkemästäni, sanoin pitäneni. Seuraavaksi hän hieman katseli ja kysyi saanko koskettaa kaluasi, annoin luvan ja hän otti siitä kiinni alkoi vetelemään esinahkaa taakse samalla hän paljasti rintansa.


Hetken kuluttua hän kääntyi ympäri laski housunsa nojasi puuta vasten ja kysyi haluatko kokeilla panna.
Kokeilin ensin kädelläni märkää pimppiä ja sen jälkeen aloin etsimään kalulleni paikkaa, löysin sen ja aloin työnnellä edestakaisin kunnes olin lähellä vedin kalun ulos ja laukesin hänen pakaroilleen.
Hyväilin vielä hänen märkää pimppiä ja hänkin tuntui saavan orgasmin.
Hetken olimme molemmat hämillään, sitten siivosimme roiskeet ja jatkoimme kalastusta


Onko muilla samanlaisia tarinota olisi mukava kuulla.

2

895

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Hyvä kokemus sinulla.

    • Anonyymi00002

      Ja spedellä taas jutut ku juosten kustuja buaahaa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      109
      2300
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      26
      954
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      902
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    5. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      845
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      568
      830
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      82
      728
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      670
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      25
      624
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      64
      606
    Aihe