ASEITA ISRAELISTA

Suomen tulee jatkossakin ostaa laadukkaita aseita kuten Daavidin linko ISRAELISTA.

Koppakuoriaisten paimentajien ulinoille pitää antaa piut paut!
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Netanjahu on ihan hyvä mies.

Äänestä
  • Maailman valtiojohtajista parhaimmistoa - pistää huntu-ukot järjestykseen!

    Äänestä

Ja mitä kaikkea perussuomalaisten malliyksilö Ano Turtiainen tuokaan venäjältä? Panssarivaunudivisioonan? Miljoona räjähdedronea? Valmiiksi käynnissä nokka kohti Helsinkiä.

Äänestä
  • Ano saa leikkiä siellä Venäjällä oikeaa vasemmistolaista 😆

    Äänestä

HYVÄ ISRAEL!

HYVÄ SUOMI!

Voimia vihervassareille. 😆

Äänestä

Terrori valtion kansa on hyvä tehä yhteistyötä. Suomi hieroo koko ajan verta nenästään.

Äänestä
  • Suomi ei tee HAMASIN kanssa yhteistyötä vaikka vasemmistoliitto , vihreät ja SDP haluaisi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suomen tulee jatkossakin ostaa laadukkaita aseita kuten Daavidin linko ISRAELISTA.

Koppakuoriaisten paimentajien ulinoille pitää antaa piut paut!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu