On paljon järkevämpää antaa narkkarien kuolla mömmöihinsä, kuin hyysätä niitä yhteiskunnan varoin. Ei niistä kuitenkaan koskaan ole yhteiskunnalle mitään hyötyä!
Oma valintansa!
Anonyymi-ap
1172
4Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Täysin samaa mieltä. Tarpeeksi syvälle vajonneet raukat, ei niistä enää ikinä veronmaksajia tule. Miksi hyysätä tuollaisia? Nekin varat on parempi käyttää vanhus palveluihin ja auttaa heitä, Suomen rakentajia ja sotaveteraaneja.
No,kuule! Eivät ne narkit teidän hyysäystä tai saarnoja ole pyytäneetkään! Ne jotka haluavat raitistua hankkiutuvat avun ja hoidon piiriin ihan omasta tahdostaan!
Noille elämänsä jo tuhonneille narkeille tulisi perustaa leiri, johon ne voisivat palata yöksi odottamaan seuraavaa päivää tai loppuaan.
Eikös Pupuhuhta jo ole tuollainen "leiri"?
Monista kannabista viikonloppuisin käyttävistä maistereista tulee samanlaisia aikanaan.
Eikös niitä jo olekin Kankitiellä.
Siinä vanhan naisen löpinöitä, hihihi.
Lamex del haber!
VIISAITA sanoja aloituksen tekijältä !
Täysin lääkärien syy, että moni kipukroonikko ja Ms tauti potilas joutuu nykyään hankkimaan tarvittavat lääkkeet katukaupasta,kun hysteerisesti pelkäävät THL,n noottia!
Ja tietämättömälle tiedoksi: MS tautiin kuuluviin kipuihin ja lihasjäykkyyteen auttaa lääke kannabis, mutta koska sitä erittäin harva lääkäri suostuu määräämään, joutuvat hankkimaan katutuotteita.