Standardi hiihtäminen

ei ole tanssia vaan naisten kiusaamista. tanssijan nainen
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllähän sen kaikki on aina tienneet, että ne sukset on olleet käytännössä pelkkää rekvischiittaa toiveena päästä naisen kanssa ensin (lähimmälle) hiihtolaavulle paistamaan jauhomakkaraa ja ruinaamaan hiihdosta enämpi kiinnostunutta ja standardi-kuvioihin lajinomaisessa tanssiasennossa lajinmukaisella vientiseurannalla melkeinpä yhtä sievoisia summia kuin suksivoiteisiin sastsannutta tai/ja mainittua suksivoidesatsausta vasta suunnittelevaa ihanaa naista illaksi pontikkakirkkoon tanssimaan. Toisille meistä riittää, että ilmestyy suorinta tai sitä mutkaisempaakin tietä pontikkakirkon narikkaan siinä mitään suksiboxejakaan tartte.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

ei ole tanssia vaan naisten kiusaamista. tanssijan nainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu