Jonkun mussukka ajanu rallia

S- Marketilla. Vautsi vau.
10971
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ransitilla?

Äänestä

Onko vetoakseli mennyt rikki?

Äänestä

Ransetilla jos rallie ajetaan, kaatuu kirnuus takapaksissa

Äänestä

Weikkaan että paskaksi asti matallettu valkea w124 farmari

Äänestä
  • juntusen poeka liekkö ollunna vetelemässä superilla

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    juntusen poeka liekkö ollunna vetelemässä superilla

    Siinä romussa ei ole mitään superia

    Äänestä

  • mikä se semmonen

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    mikä se semmonen

    Liekö ollut super sport mopo🤔

    1Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Liekö ollut super sport mopo🤔

    Mopo se kyllä on

    Äänestä

Et taida tietää mitä ralli on.....?🤣🤣🤣

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

S- Marketilla. Vautsi vau.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu