Huijaussivusto älkää tilatko TERVEYSTUKI.COM

Poistuu luultavasti pian. Terveystuki.com. Ei Y-tunnusta, ja hyvin nuori sivusto, myy vain yhtä tuotetta. Scam alert.
4344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nyt taitaa olla jo sivut alhaalla. Ja facebookissa poistivat aina kaikki tuotteiden perään kysely kommentit.

1Äänestä

Tilasin 20.9. Ei ole tullut tuotetta, eikä sit varmaan tarvitse odotellakaan. Maksoin luottokortilla.

Äänestä

Ei ole minullekkaan polvituet tulleet. Yritys ei vastaa sähköposteihin.
Maksu Klarnalla, yritän saada peruttua maksun.

Äänestä

Eikä rahoja varmaankaan saa takaisin?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Poistuu luultavasti pian. Terveystuki.com. Ei Y-tunnusta, ja hyvin nuori sivusto, myy vain yhtä tuotetta. Scam alert.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu