Parasta ottaa hyvaks kokonaan Helsingin hallintaan.

Alueella ei selvästikään maalaiset osaa hoitaa tämän tason asioita!!!!!
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eipä teissä toivottomissa ole mitään hoitamista

Äänestä

Helsinki ei ota teitä riesakseen.

Äänestä

Kyllä kai kirurgeja ja erikoislääkäreitä vi...taa kun vasemmistolaiset juntit ja kepulaiset lantapuntit määrittelevät miten he saavat työtään tehdä. Turhautuminen kohdistuu sitten potilaisiin.

Äänestä
  • Kaikenmaailman toimikunnat (kepun vetäminä) ajoivat heti asiaa omilleen ja maalaisjuntit kepulaiset pilasivat meidän mahdollisuudet saada yliopistosairaala ja lääkistiedekunta Jyväskylään. Ensinnäkin toimikunta (20 jäsentä) kuluttaa hirmusummat rahaa ja tässä on tulos: ei yosairaalaa ei tiedekuntaa. Mitähän he vielä istuvat siellä? Nostavat keskisuomalaisten verorahoja.

    Äänestä

  • Jos olisi nuo erikoislääkärit jätetty heti muille niin joka kunnassa olisi vielä terveyskeskus.Kaupunkilaiset tuli älynväläyksineen sotkemaan asioita niin eihän se persus mitä sattuun kestä.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Jos olisi nuo erikoislääkärit jätetty heti muille niin joka kunnassa olisi vielä terveyskeskus.Kaupunkilaiset tuli älynväläyksineen sotkemaan asioita niin eihän se persus mitä sattuun kestä.

    Tuommoset tyhjästä valittajat joutaa suoraan nolla kerrokseen

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Alueella ei selvästikään maalaiset osaa hoitaa tämän tason asioita!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu