Pitkä tuomio ei pysäyttänyt

Kaikenlaista sitä on
10281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Sairaus se on

Äänestä

Kyllä

Äänestä

Teinipoikia

Äänestä
  • Teinipojilta tuntuvat monet nelikymppisetkin vielä olevan!

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Teinipojilta tuntuvat monet nelikymppisetkin vielä olevan!

    Äkissä ei ole muuta hyvää kuin hautaustoimisto

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Äkissä ei ole muuta hyvää kuin hautaustoimisto

    Ja äitis aasi

    Äänestä

Ekakertalaisena 1/3 osat istuu jos sitäkään, liian vähän, laittaisivat sellaiselle osastolle jossa "tykätään"tuonlaisista tyypeistä.

Äänestä

Eikö reppana osaa linkittää uutista tänne ?

No ei se mitään, eihän sulla kuitenkaan ole lukuoikeutta kun ei kela sitä maksa.

Äänestä
  • Miksi linkittäisin, etsi itse, voi reppanaa, etkö osaa, joko kuolema raapii persettä?

    3Äänestä

Ei ole totta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kaikenlaista sitä on

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu