Satatuhatta persua sakset kädessä

Se on mitä tapahtuu kun Riikka kruunataan
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Se on persuille oikein. Tuet pois vaan, kun he itse sitä haluavat.

Äänestä
  • Kyllä lakkaa naamanvenyttäjät vinkumasta, kun PS viimeisetkin
    rahat vie heliltä.

    Äänestä

Rahanahneus voittaa demokratiat mennen tullen! P.s vaikeat ajat ei kuulu jokaiselle.

Äänestä

J o s riikka kruunattaisiin se olisi ensimmäinen naula persun arkkuun.
Nälkä ja vilu tappais pian.

Äänestä

Ässähiihtäjä. Araljärvi ei ole halosen per ässähiihtäjä ei olekaan vaan osallistuu yhteiskunnalliseen keskusteluun ja siksi tätä varten

Arajärvi käveli kaikki Helsingin kadut päästä päähän, otti niistä kuvia

Äänestä

Persuilla on kummallinen halu iskeä kirveensä omaan nilkkaan.
Tyhmiä kun ovat.

Äänestä

Oulussa äärioikeistolaisella on puukko kädessä.
Se on tökkinyt sillä viittä etnistaustaista ihmistä.
Ei ole otettu kiinni. Miksi ?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Se on mitä tapahtuu kun Riikka kruunataan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu