Vaikka olen henkilökohtaisesti poliittisesti hyvinkin oikealla, minä pidän tuosta Minja Koskelasta. Ensinnäkin hän on siistillä tavalla kaunis ja hänellä on ajoittain ihan kannatettavissa olevia mielipiteitäkin. Hän ei ole päällimmäisenä raakkumassa vihreiden ja demarien naispäättäjien tapaan. Hänessä on jopa tyyliä.
En toki aio häntä äänestää, mutta voisin syödä kyllä päivällistä saman pöydän ääressä.
En toki aio häntä äänestää, mutta voisin syödä kyllä päivällistä saman pöydän ääressä.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Elä toki toki toki..
Säälillä koettaa saada ääniä niin kuin lindmankin poikansa kuolemasta mutta se raadollisuus....se raadollisuus.
Sinä haet täällä säälipisteitä
Kokoomuslaiset narsisti sadistit täällä mellastavat!
Tyylikkään kaunis nainen tuo kyllä on. Ei lainkaan sellainen hutsun näköinen kuin esim. Tuppurainen.
Onhan tuo ihminen ja Inhimillisen oloinen esim Kokoomuksen hyeenalaumaan verrattuna.
Hihhiiiii, veit varpaat suustani
Tänään äänesti että Venäjän rajan saa avata.
Valehtelet. Eihän siitä ole vielä edes äänestetty!
Arveletko että äänestyksessä mieli muuttuu.
Kyllähän rajan voisi hallitusti avatakin. Kaikissa asioissa totaalinen suhtautuminen ei ole se järkevin ratkaisu.
Ennen oli eduskunnassa valtiomiehiä ja-naisia, jotka sivistyneesti yrittivät hoitaa maan asioita. Nykyisin on vain minäitse raakkujia ja toisten mielipiteiden mollaamista sivistymättömästi
Minja Koskela on mielestäni positiivinen poikkeus.
Minja Koskela varoittaa ”Rydmanin hinnoista” – Yli 500 000 maksua jo ulosotossa!
Järkyttävä määrä terveydenhoidon asiakasmaksuja perinnässä. Varsinkin kun huomioidaan että suomalainen on aina ollut hyvin jämpti maksamaan laskunsa.
Vasureitten maksuja kun luulevat ettei velkoja tartte maksaa.
Olet aivan väärässä, kuten yleensäkin.