Opettajatar.

Qiima

Yläasteen loppuvuosina meillä oli opettajatar, rouva K.T., jota minä himoitsin aina pakkomielteeksi asti. Hän oli noin 40-vuotias ja ikäisekseen hyvännäköinen ja suunnattoman eroottinen - ja sporttinen. Koulun juhlasali toimi myös liikuntasalina, ja sen yhteydessä oli lavan takaosassa käsipainoteline sekä punttien nostoon tarkoitettu monitoimipenkki, jossa opettajattaremme kävi työpäivänsä jälkeen harjoittelemassa.

Kiimani opettajatarta kohtaan oli valtava ja ajoi minut epätoivon partaalle . Tietäen hänen tapansa käydä aina treenaamassa kello 16 jälkeen, minä eräänä iltapäivänä koulun jälkeen piilouduin lavaa reunustavien paksujen samettiverhojen taakse nähdäkseni hänen unelmavartalonsa ponnistavan voimansa äärimmilleen kuntopenkissä.

Kun hän nousi kellarissa olevasta tyttöjen pukuhuoneesta, olin ratketa liitoksistani! En ollut koskaan nähnyt niin täydellistä naisvartaloa! Hän oli 40-vuotiaana upeamman, muodokkaamman ja urheilullisemman näköinen kuin edes kukaan nuori tyttö jonka olin koskaan nähnyt! Vain vaivoin saatoin pysyä hiljaa verhon takana. Sillä hetkellä hän kasvoi minun silmissäni joksikin paljon enemmäksi kuin vain opettajattareksi. Hän kasvoi Valtiattareksi. Majesteetiksi.

Hän aloitti treeninsä luullen olevansa yksin. Arvatenkin kuuman loppukesän iltapäivän takia hän oli pukeutunut pelkkiin bikineihin. Hän valitsi ensin lämmitelläkseen telineestä käsipainot, ennen kuin siirtyi varsinaiseen treeniin - mutta millaiset painot! Hän poimi 15 kilon puntit ja alkoi tehdä niillä hauiskääntöjä kevyesti kuin ne olisivat olleet ilmaa! Hänen lihaksikas vartalonsa jännittyi joka liikkeen yhteydessä ja hänen ylväät rintansa pullistelivat puoliksi ulkona bikinien yläosasta... rinnat suorastaan seisoivat! Hänen kapean uumansa kivikovat six-pack-lihakset liikkuivat hauiskääntöjen tahdissa kun hän seisoi hajareisin muutaman metrin päässä suoraan edessäni jumalainen, treenattu vartalo kireänä.

Pian hän lopetti viisitoistakiloisten nostelun ja laittoi ne takaisin telineeseen - ne olivat olleet liian kevyet hänelle! Nyt hän otti 20 kilon käsipainon kumpaankin käteensä! Tuima, päättäväinen ilme kasvoillaan hän aloitti uuden sarjan uusin painoin. Minä tuijotin katse lasittuneena ja kanki täydessä seisokissa verhon raosta, miten hänen hauiksensa kiristyivät ja pullistuivat joka hauiskäännön myötä. Hän käsitteli yhdellä kädellä painoa, jonka nostamiseen minä olisin tarvinnut molemmat kädet! Ja tämä oli vasta alkua sille, mitä tuleman piti. Tuona iltapäivänä minä tulin kokemaan, mitä on olla avuttomana koulupoikana lihaksikkaan fitnessamatsonin käsittelyssä...

-Tarinalle tulee jatkoa myöhemmin-

3

29899

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nyt

      No nyt laita jo sitä jatkoa tulemaan

    • opettaja1

      Tässä jutussa tais olla pääaiheena nuo käsipainot :)...jatkoa kaivataan.

    • Haba

      jatka nyt hyvä mies!!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      120
      2532
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      40
      1822
    3. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      710
      1230
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      108
      1042
    5. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      72
      1018
    6. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      98
      976
    7. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      905
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      88
      864
    9. Mitä nyt haluaisit kysyä kaivatultasi?

      Tässä hetkessä tai menneestä?
      Ikävä
      100
      843
    10. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      34
      781
    Aihe