miten paljon pitäs?

miten paljon pitäs mainata ironii että sais rune fullit?
4343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

jos myyt ironit orena, nii semmoset 100000.

Äänestä
  • taitaa olla siis mahdotonta.

    Äänestä

  • penttipappa kirjoitti:

    taitaa olla siis mahdotonta.

    Ala kaataa yeweja!!! Saat aika nopeesti 60lvl wc ja myyt yeweja 250gp ea... Eli 1000 yewii niin saat niilla rune fullit..

    Äänestä

....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


penttipappa kirjoitti:

miten paljon pitäs mainata ironii että sais rune fullit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu