Päiväni murmelina hindupalstan versio

Joka päivä samat kysymykset, samat vastaukset ja samat väittelyt. Kysymykset kopioidaan kommentit samoin ja mikään ei muutu. Huomenna on taas uusi päivä.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Myös potuista on usein tarjouksia 5 tai 10 kg pussissa. Pottu on tosi ruokaa, kun tekee kunnon kastin sekaan siankylkee ensin käristää. A vot kyllä pitää miehen tiellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Joka päivä samat kysymykset, samat vastaukset ja samat väittelyt. Kysymykset kopioidaan kommentit samoin ja mikään ei muutu. Huomenna on taas uusi päivä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu