Metsässä

Kuljin metsässä ja näin naisen maassa.
Nainen oli tajuton, enkä ollut saanut vähään aikaan, joten päätin.....
4215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ottaa häneltä tupakat taskusta ja lähteä lipettiin...

Äänestä
  • naisella ei ollutkaan tupakkaa, vaan...

    Äänestä

  • Girlie kirjoitti:

    naisella ei ollutkaan tupakkaa, vaan...

    moonisrätti!!!!

    Äänestä

  • Heh kirjoitti:

    moonisrätti!!!!

    Tuumasin, taitaa olla puolukka-aika:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


superwanker kirjoitti:

Kuljin metsässä ja näin naisen maassa.
Nainen oli tajuton, enkä ollut saanut vähään aikaan, joten päätin.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu