Tom Cruise huumorintajuinen??

4601
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eiks tääki tapahtunu jo varmaan yli kuukausi sitten? Kaikki on jo nähny nää Cruise pätkät!!

Äänestä

No kyllä palaisi hermo multakin jos joku äijä ruiskii vettä kasvoille. Olisin ollut huomattavasti epäkohteliaampi kuin Tom. Tomppa hoiti homman aika hyvin verrattuna minkälaisen metakan olisin itse nostanut. Olen huumorintajuinen mutta tuollaista en ymmärrä.

Äänestä

Kuinka moni ottaisi huumorin kannalta jos joku vitsiniekka tulisi yhtäkkiä suihkuttamaan vettä naamalle.

Koen itseni varsin lempeäksi ja huumorintajuiseksi tyypiksi, mutta jos joku tampio ruikkisi yhtäkkiä vettä jostain vitsikukkasesta, voisin hivenen hiiltyä. Rajansa pellehuumorillakin, vedenroiskimisessa on jo nöyryyttämisen makua.

Ps. EN ole Cruisen fani, ihmettelenpä vain, miksi Cruisen reaktiosta noin kohistaan.

Äänestä
  • se otti aika rennosti ton homman, silti sanoi niinkuin asia on tolle idiootille että "ootpa kusipää!".

    Omaa työtänsä Tom Cruise tossa vaan suoritti eli antoi haastattelua, ja kukapa nyt tollasesta suihku-terrorismista nauttisi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


enpä usko kirjoitti:

http://www.compfused.com/directlink/811/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu