Onko kelläkään ollu subbaria toyota carinassa... Oisin kysyny miten soi.. Noh ois tarkotus vaihtaa siihen Cd-Mp3-Soitin ja siihen subbari ja vahvari.. Popittaiskohan tuommonen Peerlessin R.12.. Ja minkälainen vahvari ois siihen hyvä. Oisin tilannu tuolta www.powerset.fi sen subbarin sen peerlessin.
Popit ?
tassgs
3275
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
powersetistä Kalliojärveltä vaan suoraan, antaa kyllä hyvät ehdotukset sopivasta vahvarista ja vielä hintojen kera:)
Subbari itse on ihan hyvä tossa hintaluokassa.
Popittaisko tuommonen r.12 vai kannattaisko mielummin tilata r.15.. Ja onko jollaki ollu subbareita toyota carinasa..
popittaa jo siihen malliin kunnon vahvarilla ettei autossa pysty olemaan, r.12 riittää jo pidemmällekin. r.15 on sit ihan tolkutonta kunnon vahvarilla:)
huomioi myös että tilaa menee huomattavasti enemmän mitä isomman subin valitset. Jos multa kysytään niin kuunteluun riittää 10" enemmän kuin hyvin, jos haetaan jotain parkkipaikkaluukutusta mikä kuuluu sitten seuraavaan kylään asti niin sitten ehkä 15".