Minkälainen

Optiselle langattomalle hiirelle oikein käytännössä pitäisi olla??

Ja hiiri on Trust Wireless Optical Mini-Mouse
2283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ole väliä kunhan ei ole peili eli välttämättä tarvi mitään.

Äänestä

minulla on sellainen ihan perushiirimatto jolla hiiren osoitin liikkuu varsin moitteettomasti paitsi että se osoitin välillä heittää johonkin kulmaan :S
Ja kokeilin ilman mattoa nii se ei ole ollenkaan hyvä koska osoitin käy väpättämään ihan holtittomasti silloin, että oliskohan tähän minkälainen ratkaisu olemassa??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hiirialusta kirjoitti:

Optiselle langattomalle hiirelle oikein käytännössä pitäisi olla??

Ja hiiri on Trust Wireless Optical Mini-Mouse

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu