akemi-Tornio:oulu

Löytyyko kemi-Tornio-Oulu aluaéelta bi henkisiä tyttösiä seraks ja bailukaveriksi 18-wuotiaalle naiselle?Missä tämänhenkiset ihmiset kohtaavat..????
3278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tuu provinssiin nähdään siellä?=)
olen samalta alueelta kuin sinä ja saman ikäinen;)

Äänestä
  • En ole menossa provinsiin!Mut kero kuka olet(hmm)..ja paikkakunta!Ja jotain muutakin itsestäsi..kiva saada ussia ystäviä..;)

    Äänestä

  • Ramona kirjoitti:

    En ole menossa provinsiin!Mut kero kuka olet(hmm)..ja paikkakunta!Ja jotain muutakin itsestäsi..kiva saada ussia ystäviä..;)

    olen kokkolasta..tiiätkö paikan..ja mailata voi mulle suoraankin [email protected]
    ni ei tartte koko kansan kuulla musta kaikkee=)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ramona kirjoitti:

Löytyyko kemi-Tornio-Oulu aluaéelta bi henkisiä tyttösiä seraks ja bailukaveriksi 18-wuotiaalle naiselle?Missä tämänhenkiset ihmiset kohtaavat..????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu