APUA!!! BF 1942 lisä osat

mitä vois tehä ku mun kone sanoo aina ku asennus on puoles välis ni : Specified component cannot be found in the media an atttemp was made to acces a component that does not exit in the media.. ( HUOM! se sanoo ku yritän asentaa lisä osii kuten The ROAD OF ROME ja SECRETWEAPONS OF WWII
3340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

onko alkuperäinen bf 1942 asennettuna, et voi pelata lisäosia ilman alkuperäistä

Äänestä
  • On.... sain toimimaan Levy asema näytti että on vapaata tilaa 5G mut poistin pari pelii ni kävi toimimaa.... Samal voisin kysyy että mikä on uusin päivitys , koska yritän mennä joihii servereihi ni se sanoo WRONG VERSION.

    Äänestä

  • wirty91 kirjoitti:

    On.... sain toimimaan Levy asema näytti että on vapaata tilaa 5G mut poistin pari pelii ni kävi toimimaa.... Samal voisin kysyy että mikä on uusin päivitys , koska yritän mennä joihii servereihi ni se sanoo WRONG VERSION.

    Battlefield 1942 tarvitsee nämä kaksi päivitystä:

    Lataa ja asenna tämä:
    http://www.peliplaneetta.net/tiedostot/pelipaivitykset/3d-raiskinta-toiminta/3403/

    Asenna ja lataa myös tämä:
    http://www.peliplaneetta.net/tiedostot/pelipaivitykset/3d-raiskinta-toiminta/5017/

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


[email protected] kirjoitti:

mitä vois tehä ku mun kone sanoo aina ku asennus on puoles välis ni : Specified component cannot be found in the media an atttemp was made to acces a component that does not exit in the media.. ( HUOM! se sanoo ku yritän asentaa lisä osii kuten The ROAD OF ROME ja SECRETWEAPONS OF WWII

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu