ihanat lasit

Yes!!! Sain pari päivää sitten tilaamani halppis lasit ja on kyllä niin upeat, että kertakaikkiaan pakko on ollut alkaa käyttää koko ajan vaikka vahvuudet -0,50 ja -1. Naisia suositan myös käyttämään lasejaan on meinaan to seksyä!!
1478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oletko kumonnut jo montakin lasia?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaapa kirjoitti:

Yes!!! Sain pari päivää sitten tilaamani halppis lasit ja on kyllä niin upeat, että kertakaikkiaan pakko on ollut alkaa käyttää koko ajan vaikka vahvuudet -0,50 ja -1. Naisia suositan myös käyttämään lasejaan on meinaan to seksyä!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu