Paljonko häkistä, juomapullosta, kammasta ja kynsisaksista kehtaa pyytää hintana? Olisin meinaan myymässä.
Häkistä...
tytteli
4164
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
No häkistä 20e jos se on hyväkuntoinen.Juomapullo maksaa reilu 3e uusi,eli jos 1.50e ja kamman hintaa en tiiä mut jos 1e?
Elikkä mulla on hakusessa häkki. Sellainen 100cm tai 120cm tai jopa 140cm. Oulun läheltä.
Mun häkki on yhdelle marsulle ihan hyvän kokonen, mutta oon liian kaukana. Asustelen meinaan Rauman lähellä. Muuten oisin voinu mttdä sullekkin sen häkin.
Itselläni uusi iso häkki maksoi 65 e,kampa n.3 e,juomapullo n.3e ja sakset myös.Jos häkki on iso,kahden marsun häkki eli vähintään pituudeltaan 100cm mielestäni voit pitää hintana enintään 50e.Riippuen tietenkin häkin kunnosta.Kammasta,juomapullosta ja saksista tuskin kannattaa pyytää kovin paljoa,koska ne ei uutenakaan paljoa maksa.