Miten?

Mitä minun pitää tehdä ku olen mennut pelistä vaivaiset 12 prosenttia ja mulla ei oo mitään kisa paikkoja muuta kuin ne quick racet. ja miten minä saan niitä muita tuunauspaikkoja muuta kuin perfomanceshopit tai joku ton niminen??

Kiitos jo etukäteen!
2306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

josse on Need for Speed Underground 2 niin sun täytyy tuunata autoos tietyn asteen taas niin pääset jatkaa peliä koita pärjätä kun Mustanki saapuu kehään vum vum

Äänestä
  • "mustanki" on ihan romu traktori! japsi se pitää olla... supra, skyline, lancer.....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä vain kirjoitti:

Mitä minun pitää tehdä ku olen mennut pelistä vaivaiset 12 prosenttia ja mulla ei oo mitään kisa paikkoja muuta kuin ne quick racet. ja miten minä saan niitä muita tuunauspaikkoja muuta kuin perfomanceshopit tai joku ton niminen??

Kiitos jo etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu