siis just tota mä kysyn...mä oon pelannu ton läpi good , ufo ja bad endingil ja ainaki tiiän et mult on viel tekemät pelis se et saan 10 tähtee siit mut onks jotai muuta...?ku se käy tylsäks ku ei oo mitää päämäärää...:D
mitä teeen?sh1...
hölppä
3237
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tiiätkö,ett mitä iloo siitä sit on,jos saa ne kymmenen tähteä? ..ja mitenkähän niitä sais niin paljon?
siis mä en kyl tiiä miten ne saa mut siit saa seuraavas pelis jonku tosihyvän aseen mut jos pääsee ilmanki sen nii hyvin läpi nii mitä hyötyy..:D
Erään nettisivun mukaan se "tosi hyvä ase" olisi paranneltu versio blasterista (4*vahinko?). Kirjoittanut on kuulemma nähnyt screenshotin todisteena.
Itsekään en tosiaan oo 10 tähteen pystyny,ennätys taitaa olla 8. Ilmeisesti kävely-ja juoksumatkastakin voi saada tähtiä. Mutta eivätkös nämä toisaalta aja samaa asiaa kuin peliaikakin??