Muna

Kuinka pitkä muna on yli 190cm miehillä löysänä ja jäykkänä? Jos olet itse yli 190cm sano ikäsi?
61342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Pituus velttona 20, jäykkänä 32 cm. Olen 203 cm pitkä. Ikä on 42 v.

Äänestä
  • mikä säki oikein kuvittelet olevas...saakelin mastodontti! no niin justiinsa...oikee juhannussalko! tais lipsahtaa pojulta vähä holmesinjussi-lisää tohon lemmenkampeen, saa-ta-NA! kyllä mä kuule luulen ett sullon housuissas ihan sellanen pikkuriikkinen prinssinakinnysä vaan, nii... täällä sä sit vaan kehuskelet että "tulkaa, oi, tulkaa kaikki tipuset tänne! täältä saa kuulkaa sellasta melaa helmaan ettei oo näillä lakeuksilla ennen nähtykään! SAA-ta-NA!!!

    Äänestä

  • eikä se kuule sellanen kampi...enkä ny tarkota mitään kiertokampee tai muutakaa veiviä, vaan ihan sitä itteensä, nii... ei sellanen hirviö kuule jaksais enää tolla iällä nostaa nuppiaankaan...korkeintaan ihan pikkuriikkisen nypyttelis päätään. johan siinä kaikki veri pakkais päästä ja taju lähtis ennenkö pirjo edes stringejään ois ehtiny polviin saakka riisuun! että älä sä kuule, goljatti, tuu tänne yhtään elvisteleen ja heilutteleen sitä baabelintornias, saa-ta-NA!!!

    Äänestä

Eiköhän tuo ole ihan ihmiskohtaista :D Käsittääkseni hepin pituudesta ei ole olemassa mitään standardia. :)

Äänestä
  • vanhempien geenit. Jos on liian pieni/iso niin eihän sille mitään voi.
    http://www.tohtori.fi/seksi/12.php3

    Tai voi, lääkäri voi pidentää/lyhentää jos on tarvetta, vaatii vain manityä taskunpohjalta.
    Siis kaikilla on ja se on senmittainen.;)

    Äänestä

  • ja siihen vaikuttaa kirjoitti:

    vanhempien geenit. Jos on liian pieni/iso niin eihän sille mitään voi.
    http://www.tohtori.fi/seksi/12.php3

    Tai voi, lääkäri voi pidentää/lyhentää jos on tarvetta, vaatii vain manityä taskunpohjalta.
    Siis kaikilla on ja se on senmittainen.;)

    Mun miehellä siitin on lepotilassa sen neljä senttiä noin. Miksi sen pitäisi olla isompi? Aina hän kuitenkin sanoo, että hänellä on normaalin mittainen, joopa joo:D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


EräJorrma kirjoitti:

Kuinka pitkä muna on yli 190cm miehillä löysänä ja jäykkänä? Jos olet itse yli 190cm sano ikäsi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu