millainen tulostin järkevä kotikäyttöön, hinta/laatu sekä käyttökustannukset ???
Vastaukset 3
- tulostin
Ei sillä tulostimella niin väliä. Pidä huoli, että jokainen väri tulee omassa patruunassaan ettei tarvitse yhtä isoa moniväripatruunaa mennä vaihtamaan kun yksi väri loppuu.
Käyttökuluja tulee eniten valokuvapaperista ja musteista. Itse tulostinhan ei maksa oikeastaan mitään. - Kauppaan
Uusimmassa Mikrobitissä on testi tästä aiheesta. Artikkelissa asiallisesti kehotetaan miettimään milloin kannattaa teettää kuvat kuvavalmistamossa.
Canon, HP ja Epson pärjäsivät hyvin ja hintaryhmä oli noin 200 euroa.- Kuvaajat
onko kuvavalmistamojen tekemät kuvat tehty "perinteisellä" valota, kehitä, kiinnitä, kuivaa-menetelmällä aidolle valokuvapaperille vai onko ne mustesuihkutulosteita?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 362012
- 41630
- 31569
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne60460- 42460
- 61459
- 44428
T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6417Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k14413- 40401