Miten saan poistettua ne internet-osoitteet,joissa on käyty ettei esimerkiksi kirjoitettaessa uutta osoitetta vanhat osoitteet tule näkyviin?
AUTTAKAA!!!
Beibi
111339
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
>Avaa Internet Explorer
>Työkalut
>Internet-asetukset
>Sisältöön liittyvät asetukset
>Automaattinen täydennys,Ota ruksit pois, Web-osoitteet ja Lomakkeet kohtien edestä
>Tyhjennä lomakkeet
>Ok
Mutta saako osoitteita poistettua lopullisesti,koska eikö ne tuu taas näkyviin kun asetukset muuttaa takasin?
Jätä päälle.
Helposti-nimerkin ohje on ainoa oikea ja asiallinen ohje, joka myös ratkaiseen kysyjän ongelman.
Kaikki sen alapuolle olevat on kakaroiden juttuja.
nimimerkin helposti viestit ja sille osoitetut kiitosviestit ovat MS-miehen ohjeita joihin on aina syytä suhtautua varauksella.
Miksi käytät helposti-nimimerkkiäni???
Ohjeeni on takuuvarmasti oikea ja myös turvallinen ohje kysyjän ongelmaan.
...
rekisteröi se niin kukaan ei käytä. SInähän käytät joka viestissä eri "nimimerkkiä", joten on vaikea välttää käyttämästä niitä kaikkia joita olet täällä käyttänyt.
>onko se???? nimimerkki?= ...<
-Ei todellakaan ole, minä käytän helposti- nimimerkkiä ja pyrin aina kirjoittamaan selkeän ja ymmärrettävän vastauksen.
Keskustelu osaltani tässä viestiketjussa päättyy tähän.
Jokainen näitä palstoja seurannut tietää että kirjoitat eri nimimerkeillä, vastaat itsellesi, kiittelet itseäsi jopa usealla viestillä. Tyylisi on helppo tunnistaa. Se on kuin sormenjäljet tai dna.
kuulkas nyt taistelevat metsot. Olako vai eikö olla.
bannatu tai ei ja jokainen tykkää mistä ohjelmasta hyvänsä.
Mulla onkin maailman paras ohjelma ja tietosivuni, sen parempi ei ole mikään muu.
Mä vien leluni pois mä en leiki tiedän kanssa kun ootte tollasia.
Mistäkin ohjelmien analysoijasta toimiiko ja miten toimii Vai onko se niin syvältä mihkä ei aurinko paista.
Kysyvä ei tieltä eksy.
Puhasta konetta täällä jokainen hakee jos se örkki on koneelle tullut niin jos omat taidot ei riitä niin sen tiedon hakee sieltä mistä sen saa.
Eipäs nyt aleta kinaamaan joutavista asioista.