raskausarvet=(

Miten raskausarvet saa häivytettyä nopeammin?
tehoaako auringon otto?
2438
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niitä pitää kuivaharjata (en tosin tiiä mitä se tarkottaa, oon vaan lukenu jostain) En tiiä tosta auringonottohommasta, mut luulen et se ei tehoa, ku ihohan kuitenki valkaistuu talvenaikana eikä arvet mee mihinkään.

Äänestä
  • Kokeileppas sellaista ainetta kuin Arbutin.Se vaalentaa maksaläiskiä, raskausarpia ym.Sitä saa apteekista ja se maksaa hieman yli 40 euroa.Minulla ainakin tehosi arpiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maria kirjoitti:

Miten raskausarvet saa häivytettyä nopeammin?
tehoaako auringon otto?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu