Kumman näistä sitten ostaisin, Nokia 7270 vai 6170? Nyt en kaipaa mitään "mee nokian sivuille!!1111!!!!!"
Kiitos jos edes joku vastaisi...
Kiitos jos edes joku vastaisi...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Noh, ominaisuudet aikas lailla justiinsa samat. Toinen (7270) nyt vaan on "Designia" ja siksipä hiukkasen korkeempi hintakin. Ota 6170=)
Entä jos hinnalla ei ole väliä?
Olen kyllä kuullut, että 6170 tulle kuoriin helposti sormenjälkiä (?) ja muutenkin 6170:n desing on hieman miehille suunnattua?
Osta se 7270 , siinä on radio ja vähän hienompi ainakin minusta. Itse ostaisin toki 6170 sen alhaisemman hinnan takia, mutta jos sillä ei ole väliä.. Itse toki ostaisin tuohon yli 300€ hintaan aivan toisen kännykän. Jos simpukkaa haluat, mene Samsungin hienoimpiin simpukoihin, et kadu. Niissä on vaikkapa paljon parempi näyttö.
Olen kuullut, että Samsungeista menee akku päivässä? Ystävälläni on Samsung (simpukka)
ja hänen kokemuksen perusteella Samsungit ei kiinnosta...
ne hajoo jos ne kerran putoo lattialle! ne on semmosii heiveröisiä!