Niin vain on ahkerasti Cheeri 50 :ssa, että ihmetellä täytyy, missä on rikas sulho punaisella Jaku-aarillaan... Ei ole rouvalla muuta elämää kuin chattailla Cheerinä ja kesämekossaan(!?) Ch. ah Cherääninä... Voi voi... Haukkui tonttua, mutta luikerteli uudestaan hänen suosioonsa. Suosittelen suomen kielen kielioppia hänelle - verbit kun hukassa hänellä ovat. Eikö meitä ikinä armahdeta...
Cheeri uupumaton...
Sonny
353147
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 35
Vanhimmat
Hyvä että muutkin on huomannut millainen valehtelija on... käyttää montaa eri nikkiä ja montaa roolia.
Onneks on meitä jotka ovat huomanneet mikä valehtelija on.
yrittää luikerrella monen suosioon, nyt vaan alkanut totuus paljastua.
Hyi saatana mikä ämmä!
joka vaihtelet nickiäsi!
Mistä johtuu, että käytät kaiken aikasi ja energiasi
Cherin parjaamiseen niin chatissa kuin
näillä keskustelusivuillakin?
Keksi hyvä ihminen jo muuta tekemistä!
Viime päivien häiriköinti ja Cherin parjaus on vienyt ilon sättäilystä. Aikuisten chat on muuttunut vuodessa aivan erilaiseksi, ikäväksi ja ahdistavaksi. Pakkomielle etsiä jotain ihmeellistä totuutta, on jo saavuttanut huipun.
Kyllä se tiedetään,kaikkien kesken että cheri käyttää montaa eri nikkiä..Turhaan sitä kaunistella kenenkään,mutta käyttäköön on jotenkin "sairas" suodaan hänelle se..
niin mitä nckiä käyttää nyt?
se sinua niin kovasti kiinnostaa?!
CHATATESSA KÄYTÄN EDELLEEN REKISTERÖITYÄ CHER-NIKKIÄ, mutta nyt kesäaikaan ennätän chattaamaan äärimmäisen HARVOIN!
Muutoin en ota yllä oleviin kirjoituksiin kantaa, en viitsi edes paneutua niihin, kirjoittakaa mitä lystäätte ja luulkaa mitä luulette!!!
Hyvä ihminen!
Olisitko niin järkevä,että et luulosi perusteella lähettele maileja ja chatissa myöskin vaan oikea tietosi julkitu,sillä tiedän että olet toiminnallasi virhellisellä aiheutat,sekä itsellesi ja muille pahaa mieltä ja se ei ole minkään osapuolen etu.
T:mitä ystävällismielisin toivomuksin mieti.
ja kuinka toimin, sillä nikkini herjaaminen on saavuttanut jo sellaiset mittasuhteet, joten turhaan täällä keskustelupalstalla kirjoittelet näitä viestejäsi.
Käytä täällä keskustelupalstalla samaa nikkiä kuin chatissakin, niin et toiminnallasi aiheuta itsellesi ja muille pahaa mieltä, sillä se ei ole kenenkään etu. Mieti!
Ihmettelen käyttäytmistäs hyvin usein chatissa.Olen talven ja kevään seurannut kuinka sotket asioitasi,ja vaikeutat myös muiden keskusteluja.Miksi haluat riitaa rakentaa?Useilla nikeillä ollessasi siilä lailla saat vain kaverit kiukkuiseksi.Todellakin ei savua ilman tulta.Näissä jutuissa on varmaan taustalla tottuuksia joita kiellät,kun yrittävät opettaa sinua chat tavoille.Ei kukaan vaki chataajista käytydy noin kun sinä.Nyt vihdoin olisi muutoksen aika ja mieti sitä.
ja kuinka toimin. Nikkini herjaaminen on saavuttanut sellaiset mittasuhteet,
että ÄLÄ TURHAAN täällä keskustelupalstalla kirjoittele sinäkään viestejäsi.
Olisit voinut edes kerran sinäkin käyttää omaa nikkiäsi,
vaikka chatissa sitä jatkuvasti vaihtanetkin!!! Minun nikkini on aina Cher
ja pysyy, enkä muita nikkejä käytä, paitsi tietenkin
kesälenunkini Cher ah Cherin;))
Mä oon mikä oon, en voi muuksi tulla jne.
Aurinkoista kesää;))
TURPA KIINNI!!!!!!
muotilla valettuja siellä useimmat!
YÄK!!!!!!!!!!!!!!!!!
HILJAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kirsikka on Cher ja käyttää myös Cher ah Cherin -nikkiä.
Liekö Cheräänin armahinen naimisissa, kun Ch.:lla niin runsaasti aikaa chatissa viettää on. Ja kun armahinen Jakuaari ei voi soittaa pupuselleen kuin klo 20 illalla. Iltakaljalle vaiko koirankusetukselle silloin pääseepi vaimoltaan karkuun Jakuaarimään ja salaa kännykästänsä silloin rimpahuttaa... Jännitystä elämään, näin saa Mme Cherään!
Tuntuu kuin koko chatt maailma olisi aika sairasta.
Ei mielestäni ihan terveet ja täysissä sielun ja ruuiin voimissa olevat kyllä mitään, ainakaan tällaisia chatteja käytä. Miksi käyttäisi, seuraako, vaiko tahallista toisten petkuttamista???
Sovitaan niin, että täst edes kaikki nukumme yömme ja aamulla virkeänä töihin.
Kaikki eivat tietenkään lähde aamuisin töihin mutta siltikin unohtakaa toistenne turha pettäminen edes näissä chatt huumissanne.
Mitä tulee Cherin nikkeihin, olkoon hänellä vaikka 10 nikkiä jos se hänet onnelliseksi saattaa.
Heippa Pauliina-kulta
Tarjoisitko päiväkahvit matkamiehelle meren ja maan...
Poplari päällä heinäkuisessa sateessa...
Seeri taitaa ollakin mies ja huvittelee vain muiden kustannuksella. Punaista Jaku-aari-miestä ei näy ei kuulu, ja Seerukka vain päivät yöt itseään ikävissään chatissa roikottaa.. kehuen tiluksillaan sekä itseään kauniiksi ja viisaaksi. Kuka normaali ihminen moista jaksaisi tosissaan kuukaudesta toiseen. Ei saavu noutamaan Jaku-aari milloinkaan.
nyt kyllä seonnut kolmen männyn keskelle!!!
Sovittaisiinko niin, että koko Cher, apunikkeineen saa tehdä ihan mitä huvittaa, tulkoon jaguaari mies, kaikkihan sen tietävät, että ne Cherin fantasioita.
Voi ei ole sellaista miestä olemassakaan, ne vain valveilla olevia toive unia. Tunnen tään ko. henkilön jotenkin mutkien takaa, mieheht senkun piruileevat ja leikkivät hänen kanssaan, sen vaan sanon, että on todella varmaan raskasta olla tuollainen lelu.
Leluksi kaikki tunteani miehet häntä nimittävät, on hait sun muut petokalat, jotka aikansa hänen kanssaan ovat pelleilleet, tuskin jaksavat ja viitsivät enää.
Hyvää kesänjatkoa kaikille ja eritoten Cherille niille kymenille apunikeille.
KOKO KIRJOITUKSESI ON O M A A HARHAASI JA NIKKINI
HERJAAMISTA, JOTEN LOPETA!
Vapaakirkko sut pelastaa ilkeiltä ihmisiltä, kunhan maltat pysyä pois chatista ja cafeesta. Voit mennä niitä heinäpaalejas laskemaan..
LOL
Miksi et vastaile minulle, olen tuhat viestiä jo Sinulle laittanut? Tiedän kyllä puh.numerosi mutta en arvaa soittaa jos siellä sattuu olemaan jokin "kolli" silloin.
Sinulla on minun osoitteeni, vastaa, että pääsemme etenemään taas, kaipaan sänkyäsi, unohda koko jaguaari, tuon sinulle vaikka punaisen Ladan.
Sisko pieni onneton ei ole päivänvaloaan nähnyt.
Olet sä....
Että viitsii itseään Tayloriksi chatissa kutsua hän. Heh hee!
Ja jos elämä noin vaikeeta on, että pitää poliisin avulla hätistellä oven taakseen kutsumansa sulhaset, pitäisiköhän mennä itseensä ja miettiä, että elämä on muualla. Ei netissä eikä chatissa. Säälittävä tapaus kertakaikkiaan.
KOKO KIRJOITUKSESI ON O M A A HARHAASI JA NIKKINI HERJAAMISTA T A A S, JOTEN LOPETA!
GAL!
On tosiaan huvitava hän, noin paljon palstatilaakin on vienyt hän.
Annetteisko olla rauhassa jo hänen??
Kirjakin kuulemma, esikoistyö valmistunut häneltä??
____ostajakuntaa löytyykö heitä???
Reppana rassu elä rauhassa ja anna toistenkin elää.
GAL!
"Eihän kuutamon silta
kannata kulkijaa
siihen jos luottaen astuu
aaltoihin vajoaa."
Mieti herjaajani! Lopeta tarkkailuni chatissa!
Nyt kuule kurja renki,
on herkässä sun henki.
Sä puhu et,
vaan vaikenet.
Onpa taasen 50-chatti pelastettu, kun hän marjastamasta metsästysmajoiltaan palannut on - oh, Lord! Tärkein elämänsisältö tämä chatti. On oikein siskolle annettu tehtäväksi tänne laittaa kuolinilmoituskin, että kaikki kaikki varmasti saavat tiedon, kun Täylor mennyt on. Ellei sitten ole Morganin kellarissa kahleissa. Tai hankaamassa siihen kirsikkapuun oksaan, johon kiinnikasvanut on... Eikö meitä ikinä armahdeta??? Allelujah!
Ja miksi uhkailee ylläpidolla ja poliisilla hän. Eikös ylläpidon tehtävä ole vain poistaa asiattomat viestit eikä ketään vangita. Nimettöminä ollaan puolin ja toisin - ja niinhän on tarkoituskin. Seerukkarukka ottaa tämän liian vakavasti.
CRSLOL
Otteita suomi24 Ojeista:
Suomi24.fi pidättää itsellään oikeuden poistaa asiattomat lausunnot keskusteluista. Toistuvasta häiriköinnistä keskustelusivuilla seuraa IP-osoitteen jäljitys ja tarvittavat jatkotoimenpiteet.
Keskustelusivuilla ei myöskään saa esittää laitonta tai loukkaavaa materiaalia.
Tervehtäen Cher
PS. Parempi myöhään em. tiedoksianto kuin ei milloinkaan.