mitä pitää purkaa että fuden tulppaan pääsisi käsiksi?saisiko jopa kuvien kera?
ei suostu mopedi käynnistymään niin millään..bensaa on tankissa ja muutenki kaikki pitäis olla ok mut ei lupaa edes.pitäis se tulppa kattoa ekana ennen ku viel mihinkään huoltoon.kellään muita hyviä ideoita missä vika olisi?
vaikuttaako tyhjä akku käynnistykseen?akku vähän loppussa ettei startti jaksa pyörittää.
kyllä se toimi viel toissa päivänä ku mä sen parkkiin ajoin.
fude apua!
4
1109
Vastaukset
- melda
Terve!
Lähteekö polkimella käyntiin?
Kannataa kysellä fudeista yms. www.saniliforum.tk- kinroad
Saattaa olla vika alipainebensahanassa. Vaikka tankki täynnä niin ei starttaa kun ei saa löpöä... mulla oli tollanen vika omassa kiinanihmeessä.
- baotia
kinroad kirjoitti:
Saattaa olla vika alipainebensahanassa. Vaikka tankki täynnä niin ei starttaa kun ei saa löpöä... mulla oli tollanen vika omassa kiinanihmeessä.
kato ettei sivujalka päällä,silloin ei tule kipinää,itse ajanut 6000km tänä kesänä,ilman mitään vikaa eli laatupelejä noi kiinalaiset.
baotia kirjoitti:
kato ettei sivujalka päällä,silloin ei tule kipinää,itse ajanut 6000km tänä kesänä,ilman mitään vikaa eli laatupelejä noi kiinalaiset.
homma selkis.se tukijalan tappokytkin rikki.otin piuhat akun luota irti ja alko toimii.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h32691Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062461Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv42219Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.441835- 311396
Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141393- 1761125
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden971090Persu ajoi autoa
Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1201023Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?79893