Löytyykö

traktorikaivuriin..iskun pituus n 850mm,mäntä
n60mm,sylinterin halkaisija n 120mm.saa olla
naarmujaki,kunhan öljyt pysyy sisällä.
Vast..p.040 8383494.
3787
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Valtra 815 nostosylinteri löytyy.

Äänestä
  • ....??

    Äänestä

  • ja hinta kirjoitti:

    ....??

    On tutulla kaverilla jääny nurkkiin pyörimään saan sunnuntaina hinnan selville.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hydrauli sylinteriä kirjoitti:

traktorikaivuriin..iskun pituus n 850mm,mäntä
n60mm,sylinterin halkaisija n 120mm.saa olla
naarmujaki,kunhan öljyt pysyy sisällä.
Vast..p.040 8383494.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu