vai onko muuten vain ihan pihalla?
Eli onko tällä palstalla valvojaa ollenkaan kun ihan mitä vaan saa kirjoittaa ja touhu on älyttömän lapsellista....turha on mitään asioita puoleen tai toiseen oikaista kun joku idiootti aina kumminkin vetää jonkun diibadaaba jutun.Täällä ei ole yhtään kunnon keskustelua ja palstan yläreunassa lukee että palsta vain ROMANIEN KÄYTTÖÖN, joten kaikki ketkä täällä käy ovat sitten romaneja, muistakaas se kun tänne kirjoittelette!!!!
Eli onko tällä palstalla valvojaa ollenkaan kun ihan mitä vaan saa kirjoittaa ja touhu on älyttömän lapsellista....turha on mitään asioita puoleen tai toiseen oikaista kun joku idiootti aina kumminkin vetää jonkun diibadaaba jutun.Täällä ei ole yhtään kunnon keskustelua ja palstan yläreunassa lukee että palsta vain ROMANIEN KÄYTTÖÖN, joten kaikki ketkä täällä käy ovat sitten romaneja, muistakaas se kun tänne kirjoittelette!!!!
Vastaukset 15
Vanhimmat
maailmanparantaja.eiks se jo menny sinne kalloon?tolla sun logiikalla mustalaiset pysykööt poissa kaikista meidän valkolaisten paikoista,mukaan lukien kaupat ja ravintolat,koulut jne. ja olkoot aidatut omiin karsinoihinsa.ainoastaan paikat missä lukee vain romaneille,olkoot heille.ja kivat sulle.
kissaa tuulii vaastaaannnn....
napsis
palstalla valvojaa tai sitten se nukkuu ja on tainnut nukkua koko ajan sillä ei kukaan valvoja päästä kaikkia läpi mutta nykyinen päästää.Tänne ei taida saada muuta valvojaa vaikka kuinka valittais tästä nykyistä valvojasta.Taitaa suomi24 toimituskin nukkua kun ei ollenkaan vaihda tätä valvojaa.Tää pitäis lopettaa koko sivu jos ei asiat muutu,minä ainakin lopetan käymisen täällä kun täällä muuta tehdä kun soitetaan suuta puolin ja toisin.Hyvät jatkot kaikille
yötäpäivää valvomas vuodesta toiseen välillä nukkumatta ei taitais onnistua sulta ,kyl meillä on kova kimuli täällä kun pitää kaitsea tuhansia kirjottajia
kylläpä muilla palstoilla pidetään yleisesti huolta tekstistä mutta täällä pääsee kaikki vaan läpi ja valvojasta sen verran ettei näytä olevan jaksamisesta kiinni kun ei näy välillä puoleen vuoteen ja jos suomi24 olisi edes pientä kiinnostusta tästä palstan meiningistä kyllä heillä keinot löytys esim hommata useampi valvoja jotka pitää eriaikoina huolta palstan yleisestä siisteydestä,TÄMÄ PALSTA ON LOUKKAUS VANHEMPIA IHMISIÄ JA MYÖS MUITA KOHTAAN SITÄ MIELTÄ OLEN
ole,muuten suurin osa sinun kirjoituksistasi sensuroitaisiin.
tässä ei ole mitään kiitettävää vaan toivon että palstalle saataisiin rajat ja ne voisi olla tiukatkin ja kaikki ylimääräinen poistettas ja palstasta tulisi kelvollinen että vanhemmat ihmisetkin olisi tervetulleita tänne.
kaikki riidat ja tappelut kuuluu romanikulttuuriin.ota selvää ekaks ennen kun tuut lässyttämään mistään.
valittu huolella ettei vaan pidetä järjestystä yllä täällä palstalla tämä palsta verrattuna muihin palstoihin on kauhean karkea mitään sääntöjä ei noudata vaan kaikki on sallittua
Tuskin se kovin kovalla tarmolla töitä täällä paiskoo :D Menee vielä ylitöiksi, kuusetkin kasvaa niin että hikeä pukkaa.
näemmä, koska on jättänyt sen romaninaisen pois tuolta ylähältä.
ainakaan ennen oo ollu tervettä sheriffiä. Se on ollu koomassa jo pitkälle toista vuotta.
se vähän näin on.Sitä asiallisuutta näillä palstoilla on varmaan aika vaikea valvoa, loukkaamatta kenenkään sananvapautta.Kyllä tämä törkeyksien ja asiattomuuksien viljely on nähtävissä muillakin palstoilla.Aihe saattaa olla hyvinkin mielenkiintoinen mutta sitten se vaan jonkun provosoinnista karkaa käsistä.En henk-kohtaisesti kaipaa mitään tiukkapipoista sheriffiä, kyllä sen keskusteluntason pitäisi pysyä aikaihmisten tasolla ilman valvontaakin!
rauhottuu joo kunhan höyryjä enimpiä pannustaan päästeleevät