Ei erektiota

Olkaapa edes tyytyväisiä jos saatte edes jonkunlaisen,multa meni potenssit kun koulun lätkäpelissä kaveri runttas polvella,eikä alasuojaa tietysti ollut.
42509
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Toimiiko edes Viagran kanssa? Jollet oo kokeillu niin kokeile. Tai kysy lääkäriltä auttaako mikään.

Äänestä

ei se mun vika ole

Äänestä

että äitis sinut synnytti persläpi

Äänestä

no hei, ei se mitään... (sanotaan tosi sedästi)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näin kävi kirjoitti:

Olkaapa edes tyytyväisiä jos saatte edes jonkunlaisen,multa meni potenssit kun koulun lätkäpelissä kaveri runttas polvella,eikä alasuojaa tietysti ollut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu