MAXIMEININKI
KYLLÄ!
2945
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Diva on palkon isompi ja parempi, iso tannsilattia ja ei oo niin ahdas! Ehkä itse porukka siellä ei oo niin älykkästä, mut muuten se lyö level5:a helposti xD Kaikki Divaan!!!Älä ujostella ja tanssia ilman alkoholia veressä! Pystytkö samaan? 20v-crazy jäbä!
http://www.nightclubdiva.com/frames.php
Känniset ääliöt koittaa saada pesää täällä baarissa. Käyvät naisten perseisiin kiinni kiimaisina ja näin pelottelevat fiksut muijat pois. Jäljelle jäävät silakalle haisevat rumat jakorasiat joihin ei koske edes kirveellä.
Istumaan ei mahdu, Kävelemään ei mahdu, eikä tanssimaan mahdu. Tanssilattia on kuin jostain räkäisestä bubista. Todella pieni. Rappusia saat kompuroida ylös alas koko ajan. Vain yhdessä kerroksessa on vessa! Selkä seinää vasten voit jossain kulmassa katsella millainen meininki täällä korkeasaaren apinaosastolla on.
Baarimikot ovat sentään ammattitaitoisia ja tämä onkin Hyvinkään paras klubi jos haluaa maistella hyviä juomia.
Eipä vaan Hyvinkäältä oikein hyviä klubeja löydy, joten tämäkin onneton mesta voi jopa menestyä täällä.