Helppivä!

aloitan cs:n pelaamisen ja oon ostamassa konetta, mutta en tiedä minkälainen kone ja nettiliittymä on hyvä cs:n pelaamiseen eli paljon vaaditaan esim. rammia, muistia ym...?!?
2216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos oot CS:än takia ostamassa uuden koneen ni osta mielummin vaikka kasa paskaa. Koska CS on PASKA, VANHA, RUMA, HUONO peli. Osta se kone vaikka Doom III takii mielummin =)

Äänestä
  • Osta vaikka tämmönen...

    800mhz-1000mhz AMD Duron
    196mt-256mt SDRAM
    20gt-40gt kovalevy
    SoundBlaster LIVE!
    GeForce 2MX400 64mt
    Windows 2000*

    *ei kannata ostaa mutta CS pyörii sillä parhaiten
    tolla kokoonpanolla toimii kaikki uudemmat pelit joten ei muuta kuin ostamaan...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Player kirjoitti:

aloitan cs:n pelaamisen ja oon ostamassa konetta, mutta en tiedä minkälainen kone ja nettiliittymä on hyvä cs:n pelaamiseen eli paljon vaaditaan esim. rammia, muistia ym...?!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu