Azoreille helmikuussa?

Azorit kiinnostaa! Onko kenelläkään kokemusta säistä
siellä helmikuun lopulla, Etelä-Suomen hiihtolomien aikaan? Hispania ainakin aloittaa matkat sinne 20.2.
31417
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mieti vielä; talvikaudella paikallisten talot on sisältä homeessa koska ilman suht. kosteus on 100 prosenttia!
"Äiti, mitä mä teen kun koko ajan sataa?"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


meidän reissu? kirjoitti:

Azorit kiinnostaa! Onko kenelläkään kokemusta säistä
siellä helmikuun lopulla, Etelä-Suomen hiihtolomien aikaan? Hispania ainakin aloittaa matkat sinne 20.2.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu