Koiranluut

Onko -91 Carinaan kukaan vaihtanut koiranluita,siis takapään kallistuksenvakaajan päitä?
Niitä on muovisia ja metallisia,onko merkitystä kummat laittaa?
1684
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

metallisia nyttemmin. Tuntuvat olevan parempia.. Kuusiokoloavain tärkeä työkalu vaihtaessa, ettei tappi pyöri pesässä ja mutteri ei aukea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Carinaan kirjoitti:

Onko -91 Carinaan kukaan vaihtanut koiranluita,siis takapään kallistuksenvakaajan päitä?
Niitä on muovisia ja metallisia,onko merkitystä kummat laittaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu