mä sain habboon porttiekiellon vaikken oo tehny mitään!!! miten sen saa nopeesti pois!! kertookaa!!! mä oon jo itkeny nii paljon....Kukaan meiän koneella ei pääse habboon!!!!
AUTTAKAA!!!!! HELP ME!!! PLEASE!!!!!
cattentatti
181456
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
lähetät viestin sinne valvontapaikkaan vai mikäs se nyt onkaan... xD
ELI JOKO LÄHETÄT SINNE VALVONTA PAIKKAA TÄLLÄSEN VIESTIN: HAISTAKAA PASKA HUORAT/HOMOT!!
JA AINAHAN SÄ ET OOT TEHNY MITÄÄN!! KYL MÄ SUT TUNNEN!! ITKE ITKE LELLIPENTU KAKARA!!!??
Aikas outoa.En tiiä miten pääset taas habboon.Kuinka kauan sulla on porttikielto?
Ei toi oo mitään uutta mäkin sain 60pv vaikka en tehny mitään. Mutta poistin koneporttarin ja voin tehdä uusia hahmoja ja peeloo. 1 hahmolla en vaan pääse sisään.
Oot aika tyhmä! itkeny paljon ja muuta!!! se loppuu aikanaan mutta kokeiles tehä uutta ukkoa eläkä poraan niinkuin joku saatanan pikkukakara elikkä kuinkas vanha sä oot mä sain 5 kuukauden porttikiellon hakkeroimisest ei se oo mikään paha nyt ainakin tiedetään et sä oot riippuvainen habboon!!!
...oon pahoillani, mut mä en voi sua auttaa. Bänät on kyl siit pskamainen juttu et se vaikuttaa koko koneeseen. Mun kamu sai kerran bänät ni sit sen sisko sai kans vaik ei ollu tehny mitää. Sinne täytyy kato mennä sit toisella koneella. Onks sul muute siskoi tai veljii jotka käy habos? Ne on meinaa voinu saada bänät ja nyt teijän tietsikal ei pääse habboon ku vast bänien loputtua.
muhahhaha iteket muhahahh jonkun pelin takii muhhahahaha ei jumankekka muhahahahaa hauska juttu
muaahhhahahahahahv netti riippuvaisuus sul että itkee muahhhh
...että habossa on sellane tyyppi joka jakelee kaikille porttareita?
Te ette tajua..... Mulla on kissa ja nyt sillä ei oo etes ruokaa!!!..... ja HC loppuu!!! sitä on 30 päivää!!! ja HC loppuu :(
''mulla on hc ja kissa ja sit sillä kissalla ei oo ruokaa :( ja hc loppuu :('' hei lol onks sun elämäs habbo?? REPS
heitäppä vaikka se sun konees habboineen lähimpään kuusikkoon...
lähetä sinne valvontapaikkaan viesti missä lukee haistakaa vittu!! paskat!! lopettakaa habbO! oot joku nettiriippuvainen kakara joka itkee kun on nettiriippuvaisuus!! itke itke lisää niin porttikielto loppuu senkin lellipentu jolla on orjia ja se ruoskii niitä.
oota vaan
mee tähän sivustoon www.riemurasia.net ja ota siitä se tiedotukset vai olisko ollu ilmoitukset.niin sieltä löytyy neuvoja ja linkkei.
Kiitos vinkeistä... noh... mä oon ajasta sekasin :S Montako päivää siitä on kun kirjotin ton ekan viestin?
Mulla on kaksi vaihtoehtoa. Joko laitat palautelomakkeella asiallisen viestin jossa kerrot rehellisesti, mitä on tapahtunut.
Toinen tapa on muuttaa ip-osoitetta.
okei