Jukka40+

Ei sinua näkynyt tänään :-(
2325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mä oon melko pieni, ja mua ei välttämättä näy hämärässä. Nykyään käytän rinnassani pientä vilkkuvaa lediä(Siitä tunnistaa minut). Ei se mitään emmääkään ole huomannut sinua, Olen valittanut silmälääkärilleni siitä. Se vaan tarjoo rillei. Oot sä käyny pesus kun sua ei näy

Äänestä

Oohan mä nii pieni että mua ei kovi helepolla näy. Sehän siinä kans on et mä en millä mahu nuihiin kaapeihiin, viime reissuki menniin puhelin kaapeleissa, perse, niska ja pää palo ku oli nii ahasta´Kuleppa ite ahtaassa putkessa valon noppeutta. Oose minäki perkele kasvanu vähän. Ei ennään tollasii reissu hommii. Sul on heleveti suuret plussat 40 , ja mul -40, Elä saatamna houkuttele mua toiselle reissulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


S.... kirjoitti:

Ei sinua näkynyt tänään :-(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu