Potkupallo!!!

Jalkapallo on hanurista..Neitimäistä filmausta aina vaan.. Varsinkin toi suomen potkupallo naurattaa enemmän kun Nuija ja Tosinuija elokuva !!!!
2249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Saimme siis tietää, että pidät Nuijasta ja Tosinuijasta, tykkäät pistää palloa hanuriin ja olet muutenkin vähän vajaa.

Äänestä

suomen vittu bpotkupallo on paska

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jokke kirjoitti:

Jalkapallo on hanurista..Neitimäistä filmausta aina vaan.. Varsinkin toi suomen potkupallo naurattaa enemmän kun Nuija ja Tosinuija elokuva !!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu