äänikortin vaihto

eli avaan koneen ja vaihdan äänikortin... mitä pitää tehdä?
2135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...,mutta miksihän kysymyksesi kohdalla on koneellani noin: Vastauksia 0, Luettu 5, Uusin 01.01? Siis tuo aika, ei ole normaalia. Ei muuten mutta kun ei ennen....sorry kun kommentoin osaamatta vastata.

Äänestä
  • Minulla näkyy ihan oikein:

    äänikortin vaihto
    Kirjoittanut: miten tapahtuu? 18.8.2005 klo 13.39

    eli avaan koneen ja vaihdan äänikortin... mitä pitää tehdä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten tapahtuu? kirjoitti:

eli avaan koneen ja vaihdan äänikortin... mitä pitää tehdä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu